Almanca Tercüme

Noter Onaylı ve Yeminli Almanca Tercüme Hizmeti

Atakum, Samsun‘da bulunan Tercüme Büromuzdan, alanlarında uzman Yeminli Almanca Tercüman kadromuzla; genel, medikal, teknik, hukuki  ve akademik alanlarda yazılı ve sözlü Almanca Tercüme hizmetini, deneyimli ekibimizle sunuyoruz. Almanca çeviri yapılacak belgenizi; whatsapp, iletişim formu, eposta yada kargo ile gönderin, bilgi ve fiyat teklifi alın.

Almanca Çeviri Fiyatları

Türkçe Almanca ve Almanca Türkçe Tercüme fiyatları; tercüme edilecek içeriğin hacmine (karakter/kelime sayısına), içerik alanına, alan terminoloji yoğunluğuna ve talep edilen teslimat süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Müşteri danışmanımız ile şimdi iletişime geçerek çevirileriniz için bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Samsun Almanca Çeviri

Kurumsal ve profesyonel Almanca tercüme hizmeti ile birlikte, almanca doğum belgesi tercümesi, almanca diploma çevirisi, nüfus kayıt örneği ve adli sicil belgesi gibi bireysel tercüme taleplerinizi müşteri danışmanımıza iletebilirsiniz. Samsun Tercüme Bürosu olarak Atakum‘da faaliyet gösteren ofisimize uğrayarak çevirilerinizi elden teslim alabilir, yada kargo ile gönderimini sağlayabilirsiniz.

Hint-Avrupa dilleri arasında bulunan Almanca, dünya üzerinde yaygın olarak konuşulan dillerden bir tanesidir. 2018 yılı itibariyle yaklaşık 120 milyon kişi Almanca konuşmaktadır. Sadece Almanya’da değil, bir çok Avrupa ülkesinde (Ör : Avusturya, Belçika, İtalya) resmi dil olarak kabul edilmekte ve konuşulmaktadır. Almanya 1965 tarihli Lahey Sözleşmesi‘ne taraf olan ülkeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla yabancı bir ülkede düzenlenen bir evrakın, başka bir ülkede resmi olarak kabul edilmesi için gereken “apostil onayı” Almanca çevirilerde de sıklıkla talep edilmektedir.

Atakum Samsun Almanca Tercüman

Acil Almanca çeviri taleplerinizi karşılamak için Proje Yönetim Ekibimiz hazır. Geniş Almanca Yeminli Tercüman kadromuzla aciliyeti bulunan içeriklerinizi, alan yetkinliğini gözeterek paylaşımlı bir şekilde tamamlıyoruz. Resmi dairelerde kullanacağınız “Pasaport, diploma, nüfus kayıt örneği, evlilik belgesi, adli sicil belgesi” gibi evraklarınızı Yeminli ve Noter Onaylı olarak tercüme ediyoruz. Bununla birlikte Yurtdışında bazı ülkelerin talep ettiği Dışişleri yada Konsolosluk Onayı gibi işlemler için Ankara’daki çözüm ortağımız ile hizmet veriyoruz. Vekalet yoluyla sizin adınıza tüm süreçleri profesyonel ve tecrübeli ekibimizle takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz. Müşteri danışmanımızı şimdi arayın ve gerek bürokratik işlemlerle ilgili gerekse çeviri aşamalarıyla ilgili detaylı bilgi alın.